امور بانوان انجمن ملی حمایت:: گفتگوها و سخنرانی ها
  •    
    • گفتگوها و سخنرانی ها
     متن کامل سخنان رییس جمهوری در همایش ملی زنان، نقش آفرینان عرصه اقتصاد و فرهنگ
     رییس جمهوری صبح امروز (یکشنبه) در همایش ملی زنان، نقش آفرینان عرصه اقتصاد و فرهنگ، با اشاره به اینکه تردید نکنید حضور زنان در صحنه‌های اجتماعی فرصت است و تهدید نیست و نباید با خشونت و تکبر با زنان عزیز جامعه برخورد شود، تاکید کرد: امروز زنان کشور در تمام صحنه‌ها با وقار، با کرامت، با شخصیت، با عفاف ...
     واقعاً این یکی از بزرگ‌ترین افتخارات نظام اسلامی است که در سایه‌ی نظام اسلامی این‌همه زن فرزانه و تحصیل‌کرده و خوش‌فکر و ممتاز از لحاظ فکری و عملی در جامعه‌ی ما وجود دارند؛ خیلی نعمت بزرگی است و مایه‌ی افتخار است.
     حجت‌الاسلام پناهیان گفت: روضه‌ها و مداحی‌ها باید اصل موضوع کربلا را مورد اشاره قرار دهند. اگر نسبت به شخصیت امام حسین(ع) معرفت و شناخت داشته باشیم، شدت هتک حرمت مقام ولایت را درک می‌کنیم.
     مراسم تودیع و معارفه معاونت امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری بعد از ظهر امروز (دوشنبه) با حضور دکتر نهاوندیان رییس دفتر رییس جمهور برگزار شد.
     مسأله حجاب، در صریح آیات قرآن مطرح است. آیات صریح درباره حکم حجاب در سوره مبارکه نور و احزاب و آیاتی که از الفاظ و واژگانش که به طور کنایه ذکر شده حد حجاب استفاده می‌شود و همچنین در متن روایات هم مطالب ارزنده‌ای بیان گردیده است.