امور بانوان انجمن ملی حمایت:: درخواست عضویت
  •    
    • ضوابط و مقررات عضویت در پایگاه اطلاع رسانی امور بانوان انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان
     پایگاه اطلاع رسانی امور بانوان انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان و اعضاء این پایگاه ، مقید به قوانین تجارت الکترونیکی و جرایم  رایانه ای و سایر قوانین مربوطه می‌باشند و تمامی اعضاء ملزم به مطالعه و پیگیری اخبار و اطلاعیه های صادره  پایگاه اطلاع رسانی امور بانوان انجمن ملی می باشند.
      
     پذیرش
     پایگاه اطلاع رسانی امور بانوان انجمن ملی این اختیار را دارد تا درخواست متقاضیانی که جهت عضویت در پایگاه اطلاع رسانی امور بانوان انجمن ملی ثبت نام می نمایند را بررسی و در خصوص پذیرش و یا رد آنها تصمیم گیری نماید. بر این اساس پذیرفته شدن افراد در پایگاه اطلاع رسانی امور بانوان انجمن ملی ، محدودکننده اختیارات پایگاه اطلاع رسانی  امور بانوان در رعایت ضوابط و مقررات نبوده و هرگاه هر یک از اعضاء از مقررات پایگاه اطلاع رسانی  امور بانوان عدول نماید، پایگاه اطلاع رسانی امور بانوان انجمن ملی این اختیار را دارد تا بدون اعلام قبلی با حذف تعهدات و امتیازات اعطائی، درخصوص عضویت ایشان تصمیم گیری نماید. در این صورت افراد یاد شده به طور قطع و غیرقابل عدول حق هرگونه ادعا و اعتراضی را نسبت به تصمیمات پایگاه اطلاع رسانی  امور بانوان از خود سلب می‌نماید.
      
     عضویت پایگاه اطلاع رسانی امور بانوان انجمن ملی در دو مرحله صورت می پذیرد :
     در مرحله اول با تکمیل فرم درخواست عضویت اطلاعات و مدارک درخواست شده جهت بررسی انجمن ارسال و پس از تایید اولیه متقاضی می تواند با استفاده از کد رهگیری که در فرایند ثبت نام از طریق سیستم به وی ارائه می شود
     در مرحله دوم برای تکمیل فرایند ثبت نام و پرداخت هزینه های عضویت که به صورت سالانه تعیین می گردد اقدام نمایند. در این مرحله پرداخت هزینه عضویت صرفا به صورت الکترونیک و از طریق اتصال به درگاه پرداخت بانکی و با استفاده از اطلاعات کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب امکان پذیر خواهد بود.
     پس از نهایی شدن ثبت نام و پذیرش درخواست عضویت  هر کاربری  برای وی در این پایگاه پروفایل ایجاد شده و از طریق پست الکترونیک شناسه کاربری و رمز عبور برای وی ارسال می گردد. بدیهی است هر کاربری که دارای شناسه کاربری و رمز  عبور در سایت باشد در قبال هر فعالیت هایی که می تواند در بخش کاربری انجام دهد مسئول بوده و این مسئولیت شامل محتوا, عکس ها, فیلم ها و ... می باشد. ضمناً استفاده از محصولات دیگران به نام خود نیز غیرمجاز بوده و ثبت لینک به هر سایت غیرمجاز ممنوع می باشد.
      
     حریم شخصی  کاربران
     ارائه محصولات، خدمات نیاز به ثبت برخی از اطلاعات در فرم های سایت دارد. این اطلاعات باید صحیح باشد و در صورت صحیح نبودن، پایگاه اطلاع رسانی  امور بانوان انجمن ملی می تواند نسبت به حذف آنها اقدام نماید. امور بانوان انجمن ملی هرگونه اطلاعات وارد شده به هنگام استفاده از وب سایت را نگهداری نموده و در راستای سیاست حفظ حریم خصوصی عمل خواهد کرد. آدرس پست الکترونیک شما در هیچ قسمت از سایت نشان داده نخواهد شد و صرفاً ارسال تقاضا برای شما از طریق فرم های سایت انجام می پذیرد. پایگاه اطلاع رسانی  امور بانوان می تواند اطلاعات وارد شده توسط کاربر را به اطلاعات درست تغییر دهد.
      
     استفاده از اطلاعات
     امور بانوان انجمن ملی  در موارد زیر مجاز به استفاده از اطلاعات شخصی جمع آوری شده می باشد:
     • برای بازاریابی های آینده، اهداف همگانی و مشترک ازجمله بازاریابی مستقیم و نیز تحقیقات بازار
     • اطمینان از مرتبط بودن اطلاعات با علایق شما و سایر مصارف مجاز از جانب شما
     • در صورت نیاز به استفاده از اطلاعات شخصی اعضاء در سایر موارد، امور بانوان  انجمن ملی حمایت  از حقوق مصرف کنندگان پیش تر رضایت شما را کسب خواهد نمود.
    • شرایط و ضوابط درخواست عضویت را مطالعه کرده و آن را می پذیرم